ŞİRKETİMİZ

Hakkımızda

Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, her müşterisine aynı kalitede hizmet sunmayı amaç edinmiş Tekşen Teknoloji, 2014 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir. Bu süreçte binlerce birçok başarıya imza atmıştır. Müşterilerine iyi hizmet sunma amacını, almış olduğu başarıların sorumluluğu ile sizlere aktarmaktadır.

15 yıldır sektör içerisinde olan tecrübeli bir kurucu kadroya sahip Tekşen Teknoloji, uzmanlığını hizmetine yansıtırken aynı zamanda sürekli olarak yeniliklere ve gelişime açık bir konumda olmuştur. Perakende satış mağazası olarak adım attığı bu yolda, 2016 yılında Turkcell İletişim Merkezi (TIM) olarak güçlenmiş bir şekilde karşınızda olmaya devam etmektedir. Telekomünikasyon ve teknolojik ürün satışı ile karşınızda olurken, memnuniyetinizin sürekli olması adına haftanın her günü hizmete açıktır.

Tekşen Teknoloji, Benimsemiş olduğu anlayış ve güler yüzlü, kaliteli hizmeti yaygınlaştırmak amacıyla yeni şubeler açmayı hedeflemektedir, Eş zamanlı olarak, yönettikleri iletişim merkezi ise, Turkcell’in sunmuş olduğu “Turkcell Plus” unvanını alarak yoluna devam etmektedir.

Her daim müşterilerine aynı özveri ve kalite derecesinde destek sunmanın vermiş olduğu gurur ve ziyaretçilerden alınan olumlu geri dönüşler sayesinde, sizlere sunmuş oldukları hizmetin kapasitesi bu şekilde fiziki bağlamda da artmaktadır.

Sektördeki ilk gününden bu yana odak noktası olarak müşterilerini esas almış olan Tekşen Teknoloji, sizlerin tüm isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için en üst düzeyde çalışmaktadır. Yolun başında hedeflenmiş olan ilkelere bağlılığını sürdürerek, piyasa standartlarının üzerinde çalışmış ve etik çizgisinden ödün vermemiştir.

Her zaman için, müşterilerine aynı kaliteyi sunmayı amaç edinmişse de, farklı sorun ve önerilere karşın bakış açısını değiştirmekten de geri kalmamıştır. Böylece, sektör içerisindeki farklılığını ve bunun getirmiş olduğu başarıların bilincinde olmuştur.

2018 yılı itibariyle gerek hedefleri, gerekse sahip olduğu misyonu korumuş olan firma, her gün gelişerek ve güncellenerek ticaret hayatına devam etmektedir. Tekşen Teknoloji, zamanla daha da büyüyerek aynı sorumluluk ve yetkinlikte Turkcell kalitesini sizlere sunmaya devam edecektir.